Britney Spears Slovenia

Hey!

Registriraj se na slovenski fan forum naše pop princeske Britney Spears. Na forumu boš lahko prebral/a vsakodnevne novice, našla slike, prav tako pa lahko sodeluješ tudi v raznih kvizih & izzivih!

Če pa si že član, pa se prijavi in odkrij kaj je novega na forumu!

Lp, BSteam

KazaloPortalCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava
Forum bomo povsem prenovili..če želiš biti del teama, piši eni od admink na zs. Prosimo da se prijavite samo resni wink

Share | 

Human blood makes us the strongest, though only fractionally {DIARY}

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
eva.^^
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 283

ObjavljaNaslov sporočila: Human blood makes us the strongest, though only fractionally {DIARY}   Sre Apr 28, 2010 11:18 am

{}DIARY
    Spoiler:

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
eva.^^
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Human blood makes us the strongest, though only fractionally {DIARY}   Čet Apr 29, 2010 9:43 am

• {}29.april ;
    Malo si ravno podpis spreminjam, ker so me te ikone, ki jih imam zdaj v podpisu ( in avatar ) tak navdušle,
    da to ni več normalno ×)

Trenutno se ukvarjam s tem, ali bi danes že delala kaj za šolo ali pa bi začela jutri, ampak ne vem no .. vsako minuto sem bolj prepričana, da se mi ne da in po mojem bi blo najbolše, da nam med počitnicami ne bi naložili toliko učenja in domače naloge ( za primer bom dala mojo sestrično, ki zdaj drugo leto študira gradbeništvo in ima samo eno domačo nalogo, ki jo je že v petek in soboto naredla zdaj pa je prost-> kje je tu pravica ... -.-˝ )

Danes bom zdaj dopoldne za računalnikom, ker ni nobenega ( razen sestre ) doma in mam mir, pol bom šla te malo violino in klavir vadit pol sem razmišljala, če bi šla na en sprehod in bom malo okoli poslikala in objavla slike ... hmm, bom še vidla.

Vglavnem, vsem želim dobro jutro pa da bi bil dan čim lepši !
Nazaj na vrh Go down
eva.^^
Moderator
Moderator

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Human blood makes us the strongest, though only fractionally {DIARY}   Ned Maj 02, 2010 10:33 am

• {}2.maj;
    Včeraj smo bli v živalskem vrtu na dunaju, tako da lahko kmalu pričakujete slike .. sicer pa me ta teden ne bo na forumu, zaradi šole in violine ...
    Zbudla sem se že ob sedmih, ker nisem več mogla spat zdaj pa delam malo oziroma kar dosti za šolo. Ravni pišem spis za angleščino in vbistvu nimam niti pojma kaj naj napišem ×)
    Danes nameravam bit celi dan doma in malo delat za šolo, vadit violino, klavir pa dosti bit za računalnikom, ker nea vem če bom kaj drugi teden sploh lahko prišla.
    Pa pomalem me je strah, ker mam jutri vaje z violino in mam novo korepetitorko ( ki me spremlja s klavitom polek ) in boma prvič skup vadle. Strah, strah ˝
    No, grem zdaj. Upam, da ste preživeli ( tako kot jaz ) lepe počitnice in da bi čimprej prišle naslednje xd
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Human blood makes us the strongest, though only fractionally {DIARY}   

Nazaj na vrh Go down

Human blood makes us the strongest, though only fractionally {DIARY}
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1