Britney Spears Slovenia

Hey!

Registriraj se na slovenski fan forum naše pop princeske Britney Spears. Na forumu boš lahko prebral/a vsakodnevne novice, našla slike, prav tako pa lahko sodeluješ tudi v raznih kvizih & izzivih!

Če pa si že član, pa se prijavi in odkrij kaj je novega na forumu!

Lp, BSteam

KazaloPortalCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava
Forum bomo povsem prenovili..če želiš biti del teama, piši eni od admink na zs. Prosimo da se prijavite samo resni wink

Share | 

Jaz { moja izvirna zgodba }

Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Go down 
AvtorSporočilo
eva.^^
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 283

ObjavljaNaslov sporočila: Jaz { moja izvirna zgodba }   Čet Jun 24, 2010 2:46 pm

To se jaz. Ime mi je Blake.
Stara sem 15. Včeraj sem praznovala svoj 15 rojstni dan.
Želim si, da ga nebi.
Zgodilo se je prečudovitega sobotnega popoldneva.
Takrat sem torej izgubila svoje sanje.

Nekateri menite, da si dekle iz Manhattna ne more želeti ničesat več, saj ima že od rojstva vse, kar si želi. Pa to ni res.

Skupaj z mamo živiva v prekrasni stavbi v New Yorku, natančneje v najbogatejši četrti New Yorka. Oče je mamo zapustil, ko sem jih imela komaj 4, vse od takrat pa ga nisem niti videla.
Torej, skupaj z mamo sva srečno živeli vse do zdaj. No, vsaj jaz sem bila srečna.
Bilo je 15.junija, na moj rojstni dan. Sprehajali sva se po parku, saj sva hoteli v trgovini kupiti še zadnje potrebne stvari, za sobotno zabavo ( za moj rojstni dan), na katero zagotovi niste bili povabljeni, saj je moja mama povabila same najimenitnejše in najbogatejše prebivalce New Yorka -polovice sploh ne poznam- sama pa sem povabila samo svojo najboljšo prijateljico Jenny.
Torej, kje sem ostala? Točno, sprehajali sva se po parku in vse do takrat je bilo vse vredu, takrat pa se je naenkrat zgodila nekaj čudnega, nekaj nemogočega, nenavadnega -sama ne najdem besed s katerimi bi opisala to, kar se je nato zgodilo- .
Mama je srečala neko težno sosedo, ki je živeli v stanovanju pod nami in se z njo pogovarjala. Jaz pa sem se vsedla nabližnjo klopco.
Naenkrat je k meni prisedel moški, kazalil jih je nekje okoli 40. Pa vendar se mi je po načinu obnašanja zdel precej otročji. Ko sem tako ramišljala, koliko let bi mu pripisala pa mi je naenkrat v roko položil darilo.

Darilo? Kako lahko popoln neznanec ve, da imam danes rojstni dan? Da je ravno danes dan, ko sem dopolnila 15 let?
Neznani moški je vstal, mi rekel preprost 'Adijo', se nasmehnil in odšel.
Darilce je bilo na srečo majhno in zato sem ga urno spravila v žep hlač, z namenom, da ga odprem kasneje.

In z mamo sva se odpravili dalje.
Ko sva skupaj prispeli iz trgovine, je bila pri nas doma že Jenny, ki se je ravno basala s pecivom, ki ga je spekla Amber. Naša hišna pomočnica - zame služkinja .
Veselo naju je pozdravila.
Mama je takoj odšla nazaj v ulice Manhattna po neko obleko za naslednji teden, ko gre z nekim njenim 'novim fantom' na neko baletno predstavo in midve z Jenny sva imele čas, da ji vmiru razložim kaj se je zgodilo in da odprema darilo.

Jenny je bila vsa vznemirjena, a ni želela, da odprem darilce, saj je lahko v njem kaj nevarnega. Seveda pa ni niti njeno rotenje, naj ga ne odprem prisililo k temu, da ga ne bi odprla.

Vse se mi je zdelo čudno.

Ko sva ga z Jenny na koncu le odprli, sva v njem zagledali le prazen list. No, ni bil prazen, na njem je z malo, hitro načečkano pisavo nekaj pisalo:
15.6. - at 6.00. pm in Central Park
Z Jenny sva še nekaj časa klepetali, potem pa sklenili, da se bova na jutrišnji zabavi nekako izmuznili in skupaj odšli na srečanje z popolnim neznancem.
Ko je Jenny odšla je bila ura že enajst ponoči, mame pa še vedno ni bilo doma.
A ni me skrbelo za mamo. Kje pa. Skrbelo me je glede neznanca ..
Nato sem odprla svoj prenosnik, preverila elektronsko pošto -nič ni bilo novega-,
takoj zatem pa utrujena legla v posteljo in zaspala.

'BLAKEEEEE', me je zjutraj, mislim, da je bilo okoli osme, zbudila Jenny.
Nekaj časa me je še mogla budit, potem pa mi je končno lahko povedala to kar mi je tudi hotela povedati.
Ker je Jen prava klepetuja, se mi zdi, da je nato o nepotrebnih stvareh govorila najmanj eno uro, a jaz je nisem poslušala. Z mislimi semi bila nekje čisto drugje. Bila sem pri moškemu. Pri moškemu za katerega nisem vedela niti, kdo je. Pri moškemu, ki mi je včeraj dal darilce.
Z mislimi sem bila pri moškemu, s katerim se bom srečala danes.
Z Jenny sva nato odšli k njeni družini. Njenemu bratu Samu in njenima staršema. Skupaj sva pojedli zajtrk in med zajtrkom nisva niti omenili skrivnostnega srečanja.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
eva.^^
Moderator
Moderator

Število prispevkov : 283

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Jaz { moja izvirna zgodba }   Sob Jun 26, 2010 9:54 am

In kot sem povedala: tistega dne sem izgubila svoje sanje.
Vbistvu si svojega 15. rojstnega dne nikoli nisem predstavljala na ta način.

Po vsej verjetnosti se vam vse skupaj zdi čudno brat, ker ne veste kaj so moje sanje.

Moje sanje so nampreč bile:
Uspešno končati šolo in oditi v London z Nateom. Kdo je Nate? Moj fant. Zdaj že bivši. Saj kot sem rekla: na 15. rojstni dan se mi je svet podrl.
Nate me je zapustil.

Torej, vse življenje bom prisiljena biti sama.
'Saj ni tako hudo', me je, ko sva hodili prosti Central parku mirila Jenny. Hodili sva na skrivno srečanje ...

Ko pa sem vse skupaj nekako dala skozi in se sprijaznila s tem, da bom za vedno živela sama ( no, mogoče z mamo ) in to v tem neumnem New Yorku, se je zgodila še nekaj.
Moškega tudi ob pol sedmih ni bilo od nikoder.
Pa ob sedmih ...
In tudi ob pol osmih ....
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil

Jaz { moja izvirna zgodba }
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1